Klient Startpraca.pl

Chcesz Piąć Się w Górę Drabinki Kariery w Jednej z Największych Korporacji Finansowych w Europie Wschodniej?
Chcesz Działać Tylko W dziale Sprzedaży i Brać Największe Prowizje W Branży?
Międzynarodowa Korporacja Finansowa Poszukuje Osób Chcących Poznać świat Handlu.

Stanowisko:

Największe prowizje!!!

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Hrubieszów/ Tomaszów Lubelski

Opis stanowiska:

 Twoje Zadanie:
- Obsługa, analiza i doradztwo klienta zainteresowanego naszymi produktami,
- Obsługa posprzedażowa i budowanie pozytywnych relacji z klientem,
- Aktywne i kreatywne działania marketingowe planowane w grupach i samodzielnie,
- Aktywność polegająca na wspólnej pracy z zespołem, która prowadzi do zwiększenia sprzedaży i prowizji dla doradcy,
Jeżeli na większość pytań odpowiesz TAK to jesteś osobą, której szukamy:

Wymagania:

- Chcesz się uczyć i rozwijać zawodowo?
- Nie masz problemów z nawiązywaniem relacji z innymi ludźmi?
- Potrafisz zaplanować swój dzień?
- Umiesz współpracować i myśleć kreatywnie?

Oferujemy:

Dostaniesz od Nas:
- Największe wynagrodzenie prowizyjne na rynku,
- Elastyczne warunki zatrudnienia (sam/a ustalasz godziny pracy),
- Dowolna ilość materiałów marketingowych dostępna dla wszystkich naszych Doradców.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:261583004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018