Klient Startpraca.pl

Międzynarodowa firma z branży finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:
Kandydatów do przeszkolenia na specjaliste do spraw obsługi klienta
Na terenie:
Hrubieszowa oraz powiatu hrubieszowskiego

Stanowisko:

specjalista do spraw obsługi klienta

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko doradców finansowych odpowiedzialnych za obsługe klienta.

Wymagania:

Oczekujemy:
  • realizowania wyznaczonych celów
  • aktywnego pozyskiwania klientów i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • niekaralności

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
  • materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia
  • nielimitowana wysokość wynagrodzenia
  • umowa zlecenie/działalność gospodarcza – elastyczne godziny współpracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:220335008
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018