GP People

GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274)
Każdego roku dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych rekruterów, zatrudnienie znajdują tysiące osób. Wielu pracodawców w całej Polsce wybrało GP People na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.
Aktualnie dla firmy z  kapitałem zagranicznym zajmującej się produkcją i dystrybucja stojaków służących do prezentacji sklepowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. administracji i przygotowania projektów
nr referencyjny: SAP/07/18
miejsce pracy: Toruń
region: kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Toruń

Opis stanowiska:

√. umowa o pracę √. przyjazna rekrutacja √. nowe wyzwania
Nasz klient oferuje:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • pracę w kilkuosobowym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko pracy

Wymagania:

Do Twoich zadań będzie należało:
  • przygotowywanie projektów od strony administracyjnej
  • prowadzenie administracji produkcji w systemie ERP
  • prowadzenie rejestru faktur zakupowych (Excel)
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • rekalkulacja kosztów zleceń po zrealizowaniu zlecenia
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • prowadzenie raportu kasowego
  • przygotowanie dokumentacji kadrowej (m.in. listy obecności, urlopy)
  • zaopatrzenie biura

Oferujemy:

Aplikuj, jeżeli:
  • masz wykształcenie wyższe
  • Twoim atutem jest 3-5 letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (chętnie w dziale produkcji lub logistyki)
  • znasz w stopniu komunikatywnym język angielski (w mowie i piśmie)
  • cechują Cię umiejętności analityczne i kalkulacyjne
  • masz łatwość w pracy z danymi finansowymi i cyframi
  • jesteś dobrym organizatorem
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:282259001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018