Profi Credit Polska S.A.

 Jedna z największych firm finansowych na rynku polskim poszukuje osób z doświadczeniem w branży finansowej.
Pracowałeś w banku ale praca na etacie nie jest dla Ciebie?
A może udzielałeś pożyczek i szukasz podobnego zajęcia?
Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Stanowisko:

Pracowałeś/aś w finansach? Właśnie Ciebie poszukujemy!

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Cedry Wielkie, Kolbudy, Przywidz, Pszczó

Opis stanowiska:

Mając doświadczenie w pracy w branży finansowej doskonale rozumiesz jak ważne jest:
  • pozyskanie klienta, a to będzie Twoim głównym zadaniem,
  • następnie obsługa posprzedażowa bo w naszej firmie dbamy aby każdy klient czuł się wyjątkowy,
  • kompletowanie, a następnie sumienność i terminowość w zdawaniu dokumentacji finansowej klientów,

Wymagania:

Ważne dla nas jest abyś posiadał:
  • doświadczenie w branży finansowej,
  • niekaralność,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność i entuzjazm,

Oferujemy:

A w zamian oferujemy:
  • wysokie prowizje,
  • materiały marketingowe w całości opłacane przez Spółkę,
  • pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • opiekę mentora,

Nie czekaj! Aplikuj!
lub
Zadzwoń i dowiedz sie więcej: 664 926 415*
*koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:278896002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018