A-trybut - Polski HR S.A.

Pracownik biurowy - bezpłatne szkolenie z opcją zatrudnienia ( Oferta dla Osób z orzeczoną niepełnosprawnością )

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Szanowni Państwo !
Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej,  Agencja Zatrudnienia Polski HR –A – trybut S.A.  realizuje projekt  pt. „ Aktywna przyszłość ” , który zakłada kompleksową aktywizację zawodową Osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie woj. mazowieckiego ( subregion warszawski ).
Do udziału w projekcie zapraszamy Osoby posiadające orzeczoną niepełnosprawność w wieku 18 – 29 , które są zainteresowane nabyciem , uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejętności zawodowych poprzez szkolenia .

Wymagania:

Zapraszamy wszystkie Osoby , które spełniają poniższe warunki :
-Z orzeczoną  niepełnosprawnością : w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym,
-W przedziale wiekowym 18-29 lat,
-Nie kształcące się lub kształcące w trybie niestacjonarnym,
-Nie uczestniczące w szkoleniu zawodowym ( przynajmniej w ciągu ostatnich 4 tygodni ),
- Zamieszkałe w woj. Mazowieckiem w powiatach: garwoliński, grodziski, grójecki, legionowski, Miński, nowodworski, otwocki, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński, żyrardowski, sochaczewski.
-Niezarejestrowane w Urzędzie Pracy, niepracujące

Oferujemy:

Wychodząc naprzeciw wymaganiom , które stawia aktualnie rynek pracy przygotowaliśmy następującą ofertę certyfikowanych szkoleń ( do wyboru ):
- Zarządzanie Bazami Danych z egzaminem z ECDL ( około 100h )
- Grafik komputerowy z egzaminem z ECDL ( około 100h )
- Szkolenie pt. „Pracownik Biurowy”  z wykorzystaniem narzędzi IT z egzaminem ECDL.  Szkolenie obejmuje naukę umiejętności miękkich jak Obsługa Klienta i naukę Excela, Worda i Accessa.
Szkolenie jest dotowane z środków unijnych ( za obecność na szkoleniu 150h Uczestnik otrzymuje  stypendium szkoleniowe w wysokości 1177,53  zł brutto brutto plus zwrot kosztów dojazdu do 100zł )
Oprócz tego dla każdego Uczestnika przygotowaliśmy:
- Diagnozę i opracowanie Indywidualnego Planu Działania. Doradztwo zawodowe: Planowanie Rozwoju Kariery.
- Pośrednictwo pracy.
- Współpracę z Osobistym Trenerem Pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:praktyka/staż
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:279931003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018