Praca za granicą

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Stanowisko:

Ślusarz, konserwator - Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, opolskie, Holandia

Opis stanowiska:

Opis oferty
Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: ślusarz, konserwator
Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: kwiecień 2018
Długość kontraktu: min. 12 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Praca w firmie z siedzibą w Mönchengladbach oraz projektami na terenie całych Niemiec która zajmuje się naprawą i renowacją stacji transformatorowych (prace ślusarskie, malarskie).

Wymagania:

Wymagania
- min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
- mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych.

Oferujemy:

Oferujemy
- niemiecką umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w systemie 10-4-10,
- stawka godzinowa min 8 euro netto,
- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniem,
- ubezpieczenie,
- możliwość stałej współpracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:274423005
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018