EU-People Polska Sp. z o.o.

Oferujemy dobrze platna prace na magazynie w Helmond kolo Eindhoven.

Stanowisko:

ORDER PICKER - HELMOND

Miejsce pracy: Holandia, opolskie, opolskie

Opis stanowiska:

Praca polega na zbieraniu zamowien przy pomocy wozka EPT metoda voice pick w magazynie, chlodni i mrozni.
Start: od zaraz

Wymagania:

Jesli praca w nizszej temperaturze nie stanowi problemu oraz znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego jest na poziomie co najmniej komunikatywnym - TA PRACA JEST DLA CIEBIE!
Wymagamy doswiadczenia jako order picker oraz operator wozkow EPT oraz prywatnego zakwaterowania w Helmond lub okolicy.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Laczna stawka € 13,66 brutto/godzine (stawka  brutto € 11,52 + dodatek wakacyjny  € 0,93 oraz urlopowy € 1,21 )
  • Dodatki za prace w chlodni (€ 0,40) i mrozni (€ 0,97)
  • System zmianowy + dodatki zmianowe
  • Tygodniowe wyplaty na konto bankowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne bez ryzyka wlasnego
  • Mozliwosc stabilnej i dlugoterminowej pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:256929008
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018