Gi Group Sp z o.o.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.
Obecnie dla naszego Klienta - lidera w branży jubilerskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: SWOK/17/GI
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie zleceń od klientów (tel/mail/fax)
  • wystawianie faktur, dokumentów dostawy
  • udzielanie informacji i pomoc klientom
  • wykonywanie innych drobnych prac biurowych

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność zarządzania czasem własnym
  • terminowość oraz dokładność
  • odpowiedzialność i precyzja w działaniu

Oferujemy:

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat (9.00-17.00)
  • pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku
  • możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z: Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz dodatkowych prywatnych pakietów medycznych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Administracja publiczna
  • • Nr Ref.:ODU5OTlfMF8xNjM4
  • • Data aktualizacji:19-07-2018
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt