Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Dla naszego klienta: sieci salonów sprzedaży nowych i używanych samochodów marki BMW poszukujemy kandydatów na stanowisko:
DIAGNOSTA SAMOCHODOWY, Belgia
Miejsce pracy: Jette

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Jette;Je

Opis stanowiska:

Opis pracy:
  • praca przy diagnostyce samochodów marki BMW. Praca w ok. 30 osobowym zespole.
  • diagnozowanie, sprawdzanie, rozwiązywanie problemów.
  • instalowanie, modyfikacja lub wymiana części samochodowych oraz podzespołów mechanicznych, elektronicznych, hydraulicznych lub elektrycznych.
  • programowanie pojazdów.
  • sprawdzanie  pojazdów przed dostawą.
  • wykonanie naprawy zgodnie z wytycznymi BMW.
  • planowanie wykonywanych czynności i niezbędnych etapów procesu diagnostycznego.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub średnie techniczne (mechanika samochodowa).
  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie mechanik.
  • biegła znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego.
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole.
  • zręczność manualna, spostrzegawczość, skrupulatność.
  • chęć uczestniczenia w różnych szkoleniach w celu  uaktualnienia wiedzy z zakresu technologii.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej.
  • wynagrodzenie 15,76 € brutto/h.
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.
  • premię roczną w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku do czerwca kolejnego).
  • ECO vouczery wypłacane 2 razy w roku w kwocie do 205€ na zakup ekologicznych produktów.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia – od 7.50 €/miesiąc.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - płatne 80 euro/tydzień.
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.
  • płatne święta.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:262241005
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018