Dories Aria

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci super i hipermarketów, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
Senior Manager Produktów Świeżych
Miejsce pracy: cała Polska

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Mielec;Jastrzebie;Kalisz;Szczecin

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie:
  • Budowanie i realizacja strategii handlowej,
  • Zarządzanie kategoriami produktów oraz wynikami (obroty, ilość klientów, ilość artykułów, marża, koszty, straty, zapasy),
  • Dbanie o zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi klienta,
  • Zarządzanie zespołem oraz dbanie o jego rozwój i zaangażowanie,
  • Bieżąca analiza wyników, mających wpływ na sprzedaż w dziale i przygotowywanie odpowiednich usprawnień w tym zakresie.

Wymagania:

Oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w sieci handlowej,
  • Znajomości branży produktów spożywczych i dużej dystrybucji,
  • Umiejętności pracy z i w zespole,
  • Zaangażowania, odpowiedzialności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do relokacji.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Możliwość atrakcyjnego awansu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Możliwość uczenia się nowego podejścia handlowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:271788005
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018