Dories Aria

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dziedzinie zabezpieczeń elektronicznych, oraz budową systemów informatycznych i  w systemów wysokiej dostępności opartych na otwartej technologii realizującej usługi chmurowe oraz przeglądarkowych aplikacjach umożliwiających do nich dostęp poszukujemy :
Programisty Java Script
Miejsce pracy:
Warszawa

Stanowisko:

Programista Java Script

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Do zadań Programisty Java Script  będzie należało tworzenie Systemu Monitorowania Floty, budowanej w oparciu o: Front-end (Backbone, Bootstrap, Leaflet) Back-end Node. js, Restify
  • programowanie aplikacji do monitorowania i zarządzania flotą przy użyciu JavaScript, HTML5 i CSS3
  • tworzenie testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych dla elementów systemów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wymagania i obowiązki:
    • Wykształcenie informatyczne  lub pokrewne
    • Dobra znajomość programowania współbieżnego
    • Dobra znajomość programowania Java Script
    • Znajomość różnych systemów operacyjnych od strony programisty
    • Znajomość narzędzi programistycznych
    • Komercyjne doświadczenie w zakresie programowania w języku Java Script
  • Oczekujemy:
    • Talentu do projektowania oprogramowania
    • Skuteczności
    • Sumienności w realizacji założonych celów
    • Zaangażowanie w projekty
    • Doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku programisty w firmie komercyjnej min. 2 lata
    • Znajomości  jęz angielskiego – bardzo dobry (min B2)

Oferujemy:

Proponujemy:
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Wygodną formę umowy: o pracę/ B2B/ dzieło/ zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ambitnym projekcie związanym z branżą monitoringu i logistyki
  • Pakiet opieki medycznej
  • Wsparcie za pomocą  Testlink i Confluence,SCRUM, system ticketowy JIRA, GIT
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Praca z wykorzystaniem ciekawych technologiami (m.in. Docker, Spring-boot, Cassandra, Go...)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:269517009
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018