In Temporis Polska Biuro Warszawa

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska  Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.
Dla naszego Klienta, reprezentującego sektor handlu detalicznego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Dyrektor Sieci Sklepów

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Rzeszów

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • kompleksowe zarządzanie działalnością sieci sklepów,
  • przygotowywanie i realizacja budżetów rocznych; realizacja wyników operacyjnych sieci soraz za zarządzanie kosztami operacyjnymi,
  • analiza wyników finansowych punktów handlowych, identyfikowanie obszarów krytycznych, budowanie i wdrażanie planów naprawczych,
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie i rozwój handlowy sieci w oparciu o obowiązujące standardy firmowe; nadzór realizacji planów inwestycyjnych,
  • współtworzenie i realizacja strategii handlowej i marketingowej sieci,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami poprzez współtworzenie programów lojalnościowych,
  • współpraca z zakresie doskonalenie systemów zakupowych dla sieci,
  • zarządzanie polityką personalną, rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników.
  • dbałość o utrzymanie wysokich standardów obsługi klientów,
  • bieżące analizowanie oraz raportowanie działań i wyników do Zarządu firmy,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie,
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sieci sklepów (preferowane artykuły spożywcze), poparte udokumentowanymi sukcesami,
  • doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii biznesowej dla zarządzanego obszaru,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami funkcjonującymi w rozproszonej strukturze organizacyjne,
  • orientacja na realizację celów, aktywność i inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność zarządzania zmianą, efektywne działanie pod presją czasu,
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, dokumentacji kadrowo-płacowej, księgowości i BHP,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych,
  • zaawansowana znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:
  • pracę i rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkowej.
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • pakiet relokacyjny, auto służbowe, niezbędne narzędzia pracy.
  • system benefitów pozapłacowych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Kadra zarządzająca
  • • Nr Ref.:271335003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018