Securitas Polska Sp. z o.o.

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i godne warunki pracy. Wykorzystaj szansę pracy w rozwijającym się Dziale Monitoringu.
ASYSTENT DS. OBSŁUGI KLIENTA NA STACJI MONITOROWANIA

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • telefoniczna i elektroniczna obsługa klienta
  • zapewnienie właściwej komunikacji z innymi działami w firmie
  • obsługa programów operacyjnych w tym programów do monitoringu wizyjnego

Wymagania:

Wymagania i kompetencje zawodowe:
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • niekaralność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
Wymagania osobowościowe:
  • duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i systematyczność
  • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian
  • umiejętność pracy w dużym zespole
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • odpowiedzialność, terminowość, dokładność i uczciwość

Oferujemy:

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy – w tym możliwość udziału w kursie na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony
  • wsparcie techniczne i merytoryczne
  • ubezpieczenie od NNW
  • pakiet sportowy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:282365001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018