Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Elektronik
Miejsce pracy: OPOLE

Stanowisko:

Elektronik (ELI/02/18)

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się systemami zabezpieczeń elektronicznych.
  • Instalacja, konserwacja i serwis systemów zabezpieczeń (SSWiN, CCTV, ACC, SAP).
  • Kontrola jakości systemów.

Wymagania:

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu elektroniki, informatyki lub automatyki.
  • Doświadczenie: minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus wysoka premia.
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Umowa o pracę.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Po okresie próbnym gwarantowana podwyżka i własny samochód służbowy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:271993005
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2018