Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Operator Maszyn
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Stanowisko:

Operator Maszyn (OMK/06/18)

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Strzelce Opolskie

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją wyrobów drewnopochodnych.
  • Obsługa linii produkcyjnej.
  • Dbanie o prawidłowy przebieg realizowanych zleceń.
  • Dobieranie odpowiednich parametrów pracy maszyny.
  • Nadzór nad procesem technologicznym.
  • Kontrola działania maszyny.
  • Utrzymywanie linii produkcyjnej w należytej sprawności i czystosci.

Wymagania:

 Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy w ciągłym ruchu.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

 Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową.
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Pracę w systemie 4 brygadowym w ciągłym ruchu.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Ubrania robocze.
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:280201002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2018