Profi Credit Polska S.A.

Profi Credit Polska S.A. jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce stawiająca na rozwój swoich pracowników i współpracowników w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje:
Mobilnego przedstawiciel do obsługi wniosków Call Center
Miejsce działania: Dzierżoniów

Stanowisko:

Mobilny przedstawiciel do obsługi wniosków Call Center

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Dzierżoniów

Opis stanowiska:

U Nas będziesz zajmował się:
obsługą wniosków przekazywanych przez nasze Call Center
pozyskiwaniem własnych klientów
finalizacją umów pożyczkowych

Wymagania:

Jeżeli:
masz doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży produktów finansowych
lubisz kontakt z ludźmi
masz wystarczająco dużo zapału, energii, by rozpoznawać potrzeby innych i czerpać z tego korzyści finansowe
lubisz zarabiać i działać z rozmachem, a obecne warunki zatrudnienia Cię ograniczają
To ta oferta skierowana jest do Ciebie !

Oferujemy:

Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
bardzo atrakcyjne prowizje oraz nagrody w licznych konkursach
profesjonalny program wdrożeniowy oraz szkoleniowy
elastyczną formę współpracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:282417001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2018