LIMNUSWORK Sp. z o.o.

LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Stanowisko:

MALARZ bez znajomości języka niemieckiego z autem

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zadania:
  • Malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • Renowacja, bieżąca konserwacja
  • Przygotowywanie powierzchni do malowania

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Odpowiedzialność i samodzielność w pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:212505032
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2018