In Temporis Polska Dział Zagraniczny

Dla naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku:
PRACOWNIK PRODUKCJI W BRANŻY METALOWEJ / MONTER - ŚLUSARZ

Stanowisko:

Pracownik produkcji / Monter - ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy, lubelskie, cała Polska

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
- Cięcie, szlifowanie, spawanie elementów stalowych;
- Składanie balkonów metalowych na warsztacie.

Wymagania:

Wymagania:
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku;
- Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
- Mile widziana umiejętność spawania;
- Dobra kondycja fizyczna i zdolności manualne.

Oferujemy:

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;
- Niemiecką stawkę godzinową uzależnioną od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
- Pomoc w ubieganiu się o zasiłek rodzinny (kindergeld) oraz zwrot podatku;
- Zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę;
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:278201003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2018