MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.
Mondi Polska Agencja Pracy dla swojego klienta w Koninku (okolice Poznania) poszukuje kandydatów do pracy na produkcji.

Stanowisko:

Prosta praca przy obsłudze maszyn - zatrudnienie od 20.08!

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Gądki

Opis stanowiska:

Pracownicy na tym stanowisku będą:
  • obsługiwać proste maszyny
  • wyciągać półprodukty i odkładać do dalszej obróbki
  • sortować gotowe produkty
  • pracować w systemie 3-zmianowym

Zmiana nocna zaczyna się w niedzielę, a kończy w piątek rano, dlatego mile widziane również osoby uczące się w systemie weekendowym!!!

Wymagania:

W zamian oferujemy:
  • stałe i długofalowe zatrudnienie na umowę o pracę
  • 3000 zł brutto miesięcznie od pierwszego dnia pracy
  • awanse i możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • pakiet sportowy
  • zdobycie ciekawego doświadczenia
  • sympatyczną atmosferę w pracy
  • nowoczesne środowisko pracy

Oferujemy:

Zapraszamy również pary lub grupy znajomych - dostosowujemy grafik do wspólnych dojazdów!!!
Rozpoczęcie pracy od 20.08.2018 roku
Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:264230009
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2018