Profi Credit Polska S.A.

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek gotówkowych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców.  Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,8 miliarda złotych.
W związku z planami rozwojowymi Spółki poszukujemy osób na stanowisko Area Managera, które cechuje pasja i zaangażowanie w realizacji postawionych celów
Miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko:

Area Manager

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Oczekujemy przede wszystkim :
  • Zorientowania na osiąganie celów biznesowych
  • Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą
  • Prawa jazdy kat. B
Docenimy także:
  • Umiejętność efektywnego planowania i realizacji zadań
  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i terminowość
  • Kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wykształcenie min. średnie

Wymagania:

Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • Realizację planów sprzedażowych za pośrednictwem podległej struktury
  • Budowanie oraz rozwój zespołu sprzedażowego
  • Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele
  • Analizę i raportowanie wyników
  • Inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzane analizy
  • Skuteczne motywowanie i inspirowanie podległego zespołu
  • Planowanie i realizację regionalnego budżetu mikro marketingowego

Oferujemy:

Podejmując pracę w PROFI CREDIT zyskasz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji finansowej
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń i indywidualny program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe oraz zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem
  • Stałe wsparcie mentora w okresie wdrożenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • Możliwość zdobywania nagród w programie motywacyjnym Elite Club
  • Udział w ogólnopolskim programie rozwoju managerskiego – MANAGER 360
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport )
  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy – samochód służbowy, laptop i telefon

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:282470001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2018