Agencja pracy Cosmoworker

Praca długoterminowa.
Wymagane doświadczenie przy wulkanizacji lub wymianie opon.
Stawka 9,91-10,16 €/h brutto w zależności od zakresu obowiązków.
Stała, gwarantowana ilość godzin pracy w tygodniu 40 + nadgodziny.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wymagane prawo jazdy.
Rozbudowujemy zespół zadowolonych pracowników.
Preferowani kandydaci z własnym zakwaterowaniem.
Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
SZCZEGÓŁY OFERTY:

Stanowisko:

`PRACOWNIK MAGAZYNU I RECYKLINGU OPON

Miejsce pracy: Holandia, wielkopolskie, poznań

Opis stanowiska:

  • praca w trybie 1-zmianowym,
  • różne zakresy prac w zależności od stanowiska,
  • bieżnikowanie opon, obsługa maszyn (10,16€),
    lub
  • zbieranie zamówienia według listy z magazynu głównego (9,91€).
  • załadunek produktów,
  • rozładunek,
  • prace administracyjne,
  • kontrola jakości.

Wymagania:

Wymagania:
  • wymagane doświadczenie przy wulkanizacji lub wymianie opon,
  • wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • wymagane prawo jazdy kat. B.,
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracach na wózkach EPT i wózkach widłowych,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.
  • preferowani kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 9,91-10,16 €/h brutto w zależności od zakresu obowiązków,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 95,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 22,39 € za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:279438002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2018