Agencja pracy Cosmoworker

Praca długoterminowa, niezależna od warunków atmosferycznych.
Przyjemna, dobrze płatna praca.
Mile widziane doświadczenie przy zbiorze i magazynowaniu pieczarek lub pracach rolniczych.
Wymagana chęć do nauki zbioru pieczarek.
Stawka 9,59€.
Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Stanowisko:

`ZBIÓR PIECZAREK - PRACA CAŁOROCZNA

Miejsce pracy: Holandia, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • ścinanie pieczarek ręcznie oraz/lub maszynowo.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie lub chęć do nauki zbioru,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 9,59 € brutto za godzinę pracy
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 90,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 20,35 € za tydzień.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:12165031
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:23-07-2018