EcoJob Sp.z.o.o.

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko:

Elektryk przemysłowy (Pracownik tymczasowy)

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław;Bydgoszcz;Lublin;Gorzów Wielkopolski;Łódź;Kraków;Warszawa;Opole;Rzeszów;

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA :
  • Praca w sektorze spożywczym i farmaceutycznym,
  • Instalacja tras kablowych ze stali nierdzewnej i ocynkowanej,
  • Przeciąganie kabli,
  • Instalacja szaf elektrycznych,
  • Zakładanie szaf,
  • Podłączenia pod szafy elektryczne/ silniki elektryczne,
  • Wymagana umiejętność czytania i rozumienia  planów i schematów rozplanowania.

Wymagania:

WYMAGANIA :
  • Wykształcenie kierunkowe: elektryk,
  • Uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku elektryka,
  • Zdolność do pracy na wys. pow. 3 metrów,
  • Podstawowa znajomość słownictwa technicznego w j. francuskim,
  • Dobra kondycja fizyczna i wzrok,
  • Mile widziane jest prawo jazdy kat. B oraz auto do dyspozycji.

Oferujemy:

OFERUJEMY :
  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:203107020
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-07-2018