Flexcraft Polska Sp.z.o.o.o.

Flexcraft Polska Sp. z o.o. jest Międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 273.
Obecnie dla naszego Partnera Biznesowego poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTRYK
Miejsce pracy :Opole

Stanowisko:

Technik utrzymania ruchu -Elektryk- Opole

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Strzelce Opolskie, Zawadzkie, Toszek

Opis stanowiska:

ZAKRES ZADAŃ:
  • utrzymanie sprawności technicznej maszyny i urządzeń pod względem elektrycznym
  • wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii
  • kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych, fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych
  • prowadzenie książki rozruchowej

Wymagania:

W ZAMIAN PROPONUJEMY:
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca od zaraz

Oferujemy:

OCZEKUJEMY:
  • WYKSZTAŁCENIE CO NAJMNIEJ ZAWODOWE ELEKTRYCZNE LUB MECHANICZNE LUB ELEKTROMECHANICZNE
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP do 1 kV lub bez ograniczeń napięcia
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • gotowość do pracy w ruchu ciągłym- 4 brygadowym

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:250398006
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-07-2018