Securitas - Region Zachodni

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie – pomożemy Ci je zdobyć!
W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko:

Atrakcyjna praca w ochronie w obiekcie logistycznym Zalando

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Gardno

Opis stanowiska:

Pracownik Ochrony
Miejsce pracy: Gardno k. Gryfina
Zakres obowiązków:
•    ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
•    kontrola osób
•    kontrola i ewidencja dostępu
•    monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
•    sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

Poszukujemy osób:
•    niekaranych
•    z wysoką kulturą osobistą
•    odpowiedzialnych
•    sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

Oferujemy:
•    umowa o pracę na pełen ETAT
•    gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
•    dofinansowanie do kart sportowych FitProfit
•    opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie NW (od Nieszczęśliwych Wypadków)
•    kompletne, bezpłatne umundurowanie
•    możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS oraz ZFRON)
•    możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Ochrona - security
  • • Nr Ref.:282523001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-07-2018