A-trybut - Polski HR S.A.

Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Pasjonat zwierząt (oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Stanowisko:

Pasjonat zwierząt

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Wrocław
Wymiar etatu: pełen etat
Obowiązki:
- profesjonalna obsługa klientów
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru
- obsługa kasy fiskalnej
- raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży

Wymagania:

Wymagania:
- mile widziane posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- dyspozycyjność
- wykształcenie co najmniej średnie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane

Oferujemy:

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- pracę w przyjaznej atmosferze
- stałe wynagrodzenie + możliwe premie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:282522001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-07-2018