Klient Startpraca.pl

 Praca stała lub dodatkowa

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski

Opis stanowiska:

Praca stała lub dodatkowa - najlepsze i najszybsze zarobki
Oferujemy pracę stałą lub dodatkową z najlepszym i najwyższym wynagrodzeniem!
Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Doradca Klienta - sprzedaż pożyczek!
Miejsce pracy: Hrubieszów
Oferujemy pracę polegającą na obsłudze Klientów w oddziałach Biur na terenie woj. lubelskiego

Wymagania:

Wymagamy:
  • doświadczenie w obsłudze Klienta nie jest wymagane - wszystkiego nauczymy!
  • Pozytywnego nastawienia i chęci pracy;
  • zaangażowania w wykonywanych obowiązkach,
  • obsługi Klienta - doradztwo w wyborze usługi finansowej.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy - zdecyduj kiedy i ile chcesz pracować;
  • korzystną formę współpracy - sam wybierzesz najlepszą umowę;
  • Najlepsze wynagrodzenie - regularne, miesięczne wypłaty na konto;
  • Miejsce pracy: Biuro oraz teren swojego miejsca zamieszkania;
  • Pełne wsparcie i bezpłatne szkolenia
Dołącz do najlepszych ! Zacznij zarabiać już teraz !

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:244147008
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-07-2018