Axialus S.A.

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.
Stanowisko: Operator wózka widłowego ze znajomością języka niemieckiego.
Lokalizacja: Niemcy

Stanowisko:

Operator wózka widłowego ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Główne zadania:
  • Praca na magazynie za pomocą wózka widłowego,
  • Pomoc przy sortowaniu warzyw,
  • tłumaczenie poleceń pracownikom z języka niemieckiego na język polski.

Wymagania:

Oczekiwania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • punktualność, silna motywacja do pracy,
  • posiadanie własnego samochodu - mile widziane.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na niemieckich warunkach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • możliwość stałej współpracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:282533001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-07-2018