BestHill Work

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .
W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Elektryk przemysłowy /Hannover

Elektryk przemysłowy /(Volkswagen Hannover)13€ /h+ 30€ dieta+opłacone zakwaterowanie

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Niemcy, Hannover

Opis stanowiska:

  • wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej
  • konserwacja elektryczna obiektów(Volkswagen Hannover)
  • instalacja oświetlenia
  • Dokonywanie zmian w instalacji poszczególnych elementów, urządzeń i maszyn
  • Przegląd i konserwacja obiektów produkcyjnych

Wymagania:

Wymagania:
  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego(jedna osoba w team - warunek konieczny)
  • prawo jazdy + auto -(Warunek  konieczny)

Oferujemy:

Oferta pracodawcy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 € brutto/h+ 30 € netto dieta/dzień
  • zakwaterowanie OPŁACONE i zapewnione  przez pracodawcę

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:280601002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018