PMSolutions

Stanowisko:

Wsparcie klientów z j.francuskim

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Polska Warszawa

Opis stanowiska:

Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!
Poszukujemy Kandydatów na stanowisko NIE SPRZEDAŻOWE z językiem francuskim
Lokalizacja: Warszawa
Wynagrodzenie 26zł za godzinę pracy
Zadania:
Obsługa telefoniczna oraz mailowa infolinii /głównie odpisywanie na zapytania
Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
Wymagania:
Znajomość języka francuskiego na poziomie min B2
Oferujemy:
Możliwość wykorzystywania języków obcych na co dzień
Pracę w międzynarodowym środowisku
Wynagrodzenie około 4400 – 4500 PLN brutto  - umowa o pracę
Osoby zainteresowanie zapraszamy do aplikowania :
JOBS@PERSONNELANDMEDIA.COM   z dopiskiem " Mailowe wsparcie - Francuski"
Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Wymagania:

Oferujemy:

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:282584001
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018