EcoJob Sp.z.o.o.

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko:

Monter/Ślusarz (Pracownik tymczasowy)

Miejsce pracy: Francja, dolnośląskie, Wrocław;Toruń;Lublin;Zielona Góra;Łódź;Kraków;Warszawa;Opole;Rzeszów;Białystok;G

Opis stanowiska:

Główne zadania :
  • praca na podstawie rysunku technicznego: montaż schodów, barierek, drzwi i innych elementów metalowych,
  • używane narzędzia: krawędziarka, szlifierka, wiertarka,
  • praca z produktem chemicznym- silikon,
  • cięcie materiału, szlifowanie, wiercenie,
  • spawanie - TIG/MIG/MAG,
  • malowanie elementów metalowych,
  • obsługa wiertarki, przecinarki taśmowej, wiertarki stołowej, walcarki.

Wymagania:

Oczekiwany profil :
  •  5- letnie doświadczenie na stanowisku Montera/Ślusarza,
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd,
  • uprawnienie do kierowania samochodem z przyczepą,
  • znajomość języka francuskiego- słownictwo związane z pracą,
  • bardzo dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

Pracując z nami gwarantujemy:
  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawka 11 euro/ h brutto,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • praca w regionie Alzacji,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:278470003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018