BestHill Work

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Elektryk/Elektronik/Elektromonter

Elektryk/Elektromonter instalacje ,serwis 12,50€ brutto+ 50€ netto dieta

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, dolnośląskie;kujawsko-pomorskie;lubelskie;lubuskie;łódzkie;małopolskie;mazowieck

Opis stanowiska:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie. W kwestii finansowej podchodzimy do kandydatów indywidualnie -stawka początkowa 12,50€ brutto/h+50 € netto dieta za każdy przepracowany dzień w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego oraz stopnia opanowania języka
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:

Wymagania:
  • ukończona szkoła kierunkowa , uprawnienia SEP(warunek konieczny)
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • czynne prawo jazdy,kat.B,własne auto na wyjazd(warunek konieczny)

Oferujemy:

Opis stanowiska
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i naprawczych, a także rozwiązywanie problemów dotyczących różnych systemów wind
  • Sporządzanie raportów uszkodzeń i gromadzenie danych do naprawy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:270187008
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018