BestHill Work

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16343.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Monter szaf sterowniczych

Monter szaf sterowniczych oraz okablowania szaf sterowniczych

Miejsce pracy: Niemcy, lubuskie, lubuskie

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych zgonie z dokumentacją
  • wykonywanie przeglądów technicznych
  • montaż szaf sterowniczych
  • inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

Wymagania:
  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego (1 osoba w team-warunek konieczny)
  • prawo jazdy + auto na wyjazd

Oferujemy:

Oferta pracodawcy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11-12 euro brutto/h+dieta/dodatek przeznaczona na zakwaterowanie i dojazd do pracy (ok.20/21 dni pracy  900-1000 euro netto)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:264268010
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018