Polski HR International Sp.zo.o

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.
Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.
Produkcja słodyczy czekoladowych | Niemcy
Miejsce pracy: Hainburg

Miejsce pracy: Niemcy, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Praca polega na czynnościach pomocniczych przy pakowaniu produktów, przygotowaniu kartonów opakowanych, przenoszeniu ich na wózek transportowy oraz przewożeniu towaru do magazynu.

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:
- sprawności manualnej i fizycznej (praca stojąca przy taśmie)
- obowiązkowości
- gotowości do podjęcia pracy zmianowej.
Mile widziane:
- posiadanie samochodu na użytek własny (dodatek 100 euro netto / miesięcznie)
- znajomość języka niemieckiego (dodatek 100 euro netto / miesięcznie).

Oferujemy:

Oferujemy:
- umowę zlecenie od 20 sierpnia (istnieje możliwość rozpoczęcia 10 października oraz 5 listopada) do 14 grudnia
- stawkę 9,50 euro brutto / h + dodatki (nocny, niedzielny, świąteczny
- zapewnione darmowe zakwaterowanie
- wsparcie przed oraz w trakcie trwania projektu.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:282596001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018