A-trybut - Polski HR S.A.

Polski HR  A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Hr S.A.  Polski HR A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko –świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: sprzedawca w sklepie zoologicznym- dedykowane osobie z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności.
Miejsce pracy: Warszawa-Janki

Stanowisko:

Sprzedawca w sklepie zoologicznym - Warszawa - Janki

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa - Piaseczno

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa klienta,
- dbanie o właściwa ekspozycje towaru,
- obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze klienta- mile widziane,
- kultura osobista i dyspozycyjność,
- zainteresowania tematyką zwierząt.

Oferujemy:

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie oraz premie,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:262414011
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018