T&S Group

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745). Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Stanowisko:

ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK OPON

Miejsce pracy: Holandia, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

My dajemy :
• dobre wynagrodzenie
• pracę w rodzinnej i nowoczesnej firmie z możliwością rozwoju
• możliwość długoterminowej współpracy
• Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
• zakwaterowania
• ubezpieczenia
• transportu lokalnego

Wymagania:

Co będziesz robić :
• pracować przy ręcznym załadunku/rozładunku opon
• będzie to również rozładunek/załadunek tirów
• układać towar na paletach oraz na magazynie
• zbierać zamówienia i przygotowywać towar do wysyłki
Jest to ciężka fizycznie praca (różnych rozmiarów ciężkie opony, między innymi do samochodów ciężarowych !)

Oferujemy:

Będziesz świetnym pracownikiem jeśli :
• posiadasz już holenderski BSN numer (SOFI nr)
• masz prawo jazdy kat. B,
• jesteś gotowy do  podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych oraz w systemie zmianowym,
• jesteś chętny i zmotywowany do pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:256989009
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018