Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Nasi Klienci to firmy przemysłowe, kładące nacisk na innowacyjność, wprowadzające w życie nowe technologie. Są to jednocześnie zakłady przyjazne pracownikom, stawiające na wzajemny szacunek, pracę zespołową i dobrą atmosferę. Dla powyższych klientów w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR MASZYN/LINII PRODUKCYJNEJ, Belgia

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN/ LINII PRODUKCYJNEJ, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Praca w firmie specjalizującej się w produkcji tkanin i włóknin chemicznych do zastosowań budowlanych i przemysłowych. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego, obsługę maszyn produkcyjnych, kontrolę jakości gotowego produktu.
Obowiązki:
  • Wprowadzanie  właściwych parametrów do maszyny
  • Nadzór nad pracą maszyny
  • Kontrola jakości produktu
  • Codzienna profilaktyczna konserwacja maszyny
  • Praca fizyczna – dostawa i rozładowanie surowców i sprzętu
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

Wymagania:
  • Dokładność, spostrzegawczość, umiejętność oceny sytuacji
  • Doświadczenie techniczne – mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Mile widziane uprawniania na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Własny samochód lub gotowość dojeżdżania do pracy rowerem

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Pracę 39h/tydzień, możliwe nadgodziny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki zmianowe
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • Przeszkolenie na stanowisku przed rozpoczęciem pracy
  • możliwość pracy na stałe
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy płatne przez pracownika 80 €/tydz.
  • pomoc w organizacji ubezpieczenia zdrowotnego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:280513002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018