PMSolutions

Stanowisko:

PIERWSZA LINIA WSPARCIA dla użytkowników z językiem FINSKIM

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Polska Warszawa

Opis stanowiska:

Wymagania:

Poszukujemy kandydata znających język Fiński do działu wsparcia w WARSZAWIE
Nie wymagamy doświadczenia – gwarantujemy szkolenia
WYNAGRODZENIE 6500 PLN brutto
Zadania: wsparcie użytkowników, odpowiadania na zapytania ze strony serwisantów ,weryfikacja dokumentacji
Miejsce pracy: Warszawa
Umowa o pracę
Możliwość pracy w dowolnych godzinach między 5:00 a 22:00  (zmiana poranna lub popołudniowa)
W razie zainteresowania zapraszamy do przesłania CV jobs@personnelandmedia.com
Z dopiskiem FINSKI – Warszawa
Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Oferujemy:

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:282654001
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018