PROWORK
Logo Pracodawcy

Nauka i praca w Szwajcarii gap year! Jeśli planujesz wyjazd za granicę po wakacjach i chcesz podszkolić język angielski czy może niemiecki lub francuski, sprawdź jak wyjechać i zamieszkać w Szwajcarii jako A Pair. Jest program wymiany kulturowej, gdzie w zamian za pomoc rodzinie w opiece nad dziećmi 30 godzin/tygodniowo masz zapewnione zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie, ubezpieczenie, kieszonkowe 700 CHF /mies, 4 tyg płatnego urlopu, opłacony kurs językowy ( 120 godz/ rocznie) i bezpłatny przelot do Szwajcarii. Do wyboru możesz się zapisać na kurs języka niemieckiego, francuskiego czy włoskiego w Zurichu czy innym mieście w pobliżu zamieszkania Twojej host family!

Stanowisko:

Au Pair Gap Year Szwajcaria lato w Zurichu / 700 CHF

Miejsce pracy: Szwajcaria, , Zurich

Opis stanowiska:

Jeśli lubisz spędzać czas z dziećmi i znasz angielski ( lub niemiecki czy francuski) możesz wyjechać na rok do Szwajcarii w roli Au Pair! Do wyboru wiele rodzin z przepięknych miast i malowniczych rejonów Szwajcarii – Zurich, Lozanna, Geneva, Bazylea, Berno i wiele innych. Aktualne oferty rodzin szwajcarskich poszukujących Au Pair dostępne na stronie Prowork Au Pair. Rodzine ze Szwajcarii zazwyczaj poszukują Au Pair na okres roku lub roku szkolnego (od września do czerwca). Jak zostać Au Pair i wyjechać do Szwajcarii? Jeśli masz 18-29 lat, komunikatywny j. obcy i lubisz dzieci, wystarczy wstępna rejestracja na stronie Prowork Au Pair i następnie uzupełniasz online aplikację aplikację Au Pair room aby rozpocząć rozmowy z rodzinami goszczącymi ze Szwajcarii. Prosta procedura aplikacyjna i proces doboru rodzin we współpracy z doświadczonym biurem partnerskim w Szwajcarii – z każdą potencjalną rodziną rozmawiasz przez Skype i w przypadku akceptacji podpisujesz umowę kontrakt Au Pair Szwajcaria z warunkami Twojego pobytu Au Pair. Rodzina goszcząca opłaca dla Ciebie koszty podróży/ bilet lotniczy z Polski do Szwajcarii. Jeśli masz już doświadczenie jako Au Pair w USA, Wielkiej Brytanii czy innym kraju i planujesz kolejny wyjazd, wybierz Au pair Szwajcaria!
Znasz dobrze angielski? Naucz się kolejnego języka od podstaw! Jako Au Pair w Szwajcarii zapewniona nauka drugiego języka od podstaw – wybierz kurs j. niemieckiego czy francuskiego, który opłaci Twoja rodzina goszcząca w Szwajcarii! Praca i nauka w Szwajcarii to ciekawy gap year! Jeśli wyjeżdżałaś już z Prowork Au Pair – specjalna oferta dla naszych byłych Au Pair. Odbierz rabat 200 zł i zaplanuj Twój kolejny wyjazd Au Pair. Ucz się języków z Native speakerami! Zostań Au Pair Szwajcaria.

Zostań Au Pair w Europie i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w UK, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Islandii czy Francji.
Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Termin rozpoczęcia: wrzesień 2018

Wymagania:

• Dobra znajomość j.angielskiego, j.francuskiego lub niemieckiego
• wiek Au pair Szwajcaria 18-29 lat
• dobre doświadczenie w opiece nad dziećmi
• chęć do nauki i doskonalenia j. niemieckiego/francuskiego
• Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Osoba wyjeżdżająca musi być  niezamężna, niepaląca i bezdzietna.
W Szwajcarii większość rodzin posługuje sie w domu kilkoma językami: niemieckim/angielskim/francuskim. W zależności od kantonu oficjalnym językiem będzie najczęściej niemiecki (w tym rejon Zurichu)
lub j. francuski (rejon Genewy). Większość ofert dla Au Pair w Szwajcarii posiadamy w rejonie Zurichu. Mile widziane kandydatki z doświadczeniem Au Pair w USA, Niemczych czy Anglii.

Oferujemy:

Praca Au Pair Szwajcaria to roczne pobyty językowe u rodzin szwajcarskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane:
• 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi
• Kieszonkowe 700 CHF (franki szwajcarskie)/ miesięcznie
• Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie
• Bezpłatnie nauka w szkole językowej w Szwajcarii – kurs językowy 120 godzin rocznie
• Bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii
• Bezpłatny bilet miesięczny na komunikację publiczną
• Ubezpieczenie medyczne dla Au Pair
• płatny urlop - 4 tygodnie rocznie
• Opieka partnerskiego biura w Szwajcarii i regularne spotkania dla Au Pair z całego świata
Szukasz pracy w Szwajcarii? Zrób pierwszy krok - zostań Au Pair i naucz się niemieckiego, angielskiego lub francuskiego! Zamieszkaj z rodziną w Szwajcarii! Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem niemieckim, angielskim lub francuskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!
Kontrakt 12 m-cy +

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:24-07-2018
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
FAQ-Pomoc Kontakt