PROWORK
Logo Pracodawcy

Angielska rodzina poszukuje Au Pair września 2018 na rok.

Stanowisko:

Praca Au Pair Anglia wrzesień 2018

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , Thames Ditton, Surrey

Opis stanowiska:

Wyjedź jako Au pair do Wielkiej Brytanii i spełnij swoje marzenia! Ucz się, pracuj i zwiedzaj!
Rodzina zaprosi Au Pair od września 2018 do opieki nad 9-letnim chłopcem. Obowiązki Au Pair w tej rodzinie to: opieka nad dzieckiem przez 30 godzin tygodniowo i pomoc rodzinie goszczącej  w drobnych obowiązkach domowych. Kieszonkowe dla Au Pair oferowane przez tę rodzinę to 100 funtów tygodniowo.
Mile widziana osoba lubiąca zwierzęta, ponieważ rodzina posiada psa.
Zagwarantowana możliwość uczęszczania na kurs języka angielskiego oraz bezpłatny przelot.
Ponadto w ofercie Au Pair Prowork duży wybór innych rodzin z Wielkiej Brytanii.
Zostań Au Pair w Europie  i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w UK, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Islandii czy Francji.
Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Termin rozpoczęcia: wrzesień 2018

Wymagania:

• Au pair Wielka Brytania wiek 18 - 29 lat
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Gotowość do wyjazdu na okres min. 6-12 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Osoba wyjeżdżająca musi być niezamężna, niepaląca i bezdzietna.

Oferujemy:

 W ramach pobytu jako  Au Pair w Anglii zapewniamy:
     6-12 miesięczny kontrakt jako Au Pair w Wielkiej Brytanii
     Praca Au pair 30 godzin tygodniowo
    Kieszonkowe min 70-100 funtów netto/ tyg
    Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
    Bezpłatny przelot (opcjonalnie w zależnosci od oferty)
    Opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii
Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Ponadto dostępnych  wiele innych ofert Au Pair na terenie całej Wielkiej Brytanii. Chcesz nauczyć j.angielskiego i zamieszkać z rodziną w Anglii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!
Kontrakt 12 m-cy +

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:24-07-2018
  • • Data zamieszczenia:24-07-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
FAQ-Pomoc Kontakt