PROWORK
Logo Pracodawcy

Praca jako pomoc w domu/niania w Szwajcarii od wrzesnia 2018. Prowork.Pl w imieniu klienta ze Szwajcarii prowadzi nabór na stanowisko niani / pomocy domowej w Mollis. Wymagane dobre doświadczenie w prowadzeniu domu oraz znajomość angielskiego. Jeśli chcesz pracować jako niania / pomoc domowa w Szwajcarii zarejestruj się na proworkpl i przyślij CV.

Niania z zamieszkaniem / Mollis / Szwajcaria /wrzesień 2018 / 3800-4500 CHF brutto mies.

Miejsce pracy: Polska, , Mollis

Wynagrodzenie: nie mniej niż 3800 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Klient Prowork.PL, prywatna rodzina ze Szwajcarii zatrudni doświadczoną osobę do pracy jako pomoc w domu/niania do 3 dziewczynki w wieku 2, 5 i 7 lat. Główne obowiązki: rano przygotowanie dzieci do szkoły i opieka po szkole. W ciągu dnia pomoc w domu, zakupy, sprzątanie, gotowanie itp. Oferta pracy z zamieszkaniem.
Rozpoczęcie pracy - wrzesień 2018
.Jeśli masz doświadczenie z dziecmi jako niania czy au pair i chcesz pracować w Szwajcarii jako Nanny or Junnior Nanny, zarejestruj się na www.prowork.pl  i aplikuj na wybrane oferty w branży opieka nad dziećmi i praca w Szwajcarii. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, skontaktujemy się z Toba w sprawie dalszej procedury rekrutacyjnej.
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2018

Wymagania:

Min. 2-3 letnie doświadczenie poparte referencjami w pracy jako pomoc w domu/niania
Dokładność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
Opiekunka musi znać angielski lub niemiecki
Preferowane prawo jazdy
Gotowość do podjęcia pracy jako pomoc w domu/niania w Szwajcarii z zamieszkaniem

Oferujemy:

Praca na podstawie umowy o pracę – etat 43-50 godz./tyg.
Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim
Wynagrodzenie: 3800-4500 CHF brutto/miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz oferty rodziny
Ubezpieczenie i urlop wypoczynkowy (ok. 4 tyg. rocznie)
W zależności od oferty przelot z Polski do Szwajcarii może być opłacony przez rodzinę
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:30-08-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';