PROWORK
Logo Pracodawcy

Praca dla pielęgniarki płn Anglia w Leicester. Klient Prowork.PL, brytyjska sieć domów opieki w Anglii - placówka w Leicester pilnie zatrudni pielęgniarkę/ RGN nurse. Zamieszkanie - 1 miesiąc bezpłatnie.
Pracuj jako pielęgniarka w UK - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na nowe oferty dla pielęgniarek. Aktualna oferta pracy dla pielęgniarki w  płn Anglii od luty/ marzec  2019! Wybierz pracodawcę i lokalizację - praca dla pielęgniarek do wyboru cała Wielka Brytania

Stanowisko:

Praca dla Pielęgniarki Anglia w Leicester NOWE

Miejsce pracy: Polska, , Leicester

Opis stanowiska:

Brytyjski pracodawca,  klient ProworkPL, sieć domów opieki w północnej Anglii zatrudni pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w Leicester, domu opieki dla pacjentów z demencją i innymi chorobami osób w podeszłym wieku. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarz/rka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Praca na pełny etat zmiany dzienne do ustalenia. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim na skype. Praca dla pielęgniarek w UK od  marca  2019 i inne późniejsze terminy. Podejmij pracę  w północnej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka.
Jak znależć pracę jako pielęgniarka w Anglii. Jak zdać egzamin IELTS dla pielęgniarek i zarejestrowac się w NMC?  Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na Twoje preferowane oferty pracy dla pielęgniarek. Prowork PL od lat współpracuje z zaufanymi pracodawcami i  doradza w znalezieniu najlepszego pracodawcy i podpisaniu umowy o pracę.  Jeśli jesteś w trakcie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgnairskich NMC, pomożemy w znalezieniu pracy przejściowej jako opiekun/ asystent pielęgniarki aby sprawnie podszkolić angielski i załatwic formalności i prawo wykonywania zawodu pielęgniarkiw UK
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl  i Twojego  CV, skontaktujemy się z Toba
i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Pracuj  i wyjedź do Anglii i UK jeszcze na starych zasadach przed BREXIT!
Termin rozpoczęcia: marzec 2019

Wymagania:

znajomość języka angielskiego
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
rejestracja NMC/ RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę w okresie przejściowym jako opiekun czy asystent pielęgniarki care assistant).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od marca 2019 lub poźniejsze terminy

Oferujemy:

Stały kontrakt (etat 42 godziny tygodniowo).
Wynagrodzenie: od 15.50 funtów  brutto godz w zależnośći od Twojego doświadczenia / do ustalenia
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Szkolenia zawodowe dla pielęgniarek w UK
Urlop wypoczynkowy, pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
Zamieszkanie: 1 miesiąc bezpłatne zamieszkanie. Pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu mieszkania
Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak załatwic formalności i zdać egamin językowy IELTS dla pielęgniarek w UK?  Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. Sprawdzaj aktualne oferty pracy bezpośrednio u pracodawców brytyjskich na stronie ProworkPL

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-03-2024
  • • Data zamieszczenia:11-03-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';