Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Stażysta w dziale rekrutacji IT

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Języki: angielski, rosyjski
Nr referencyjny: OGL-11
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Czego się nauczysz?
Jak najskuteczniej wyszukiwać Kandydatów z branży IT przez portale społecznościowe
Czym jest boolean search i jak z niego skorzystać
Jak selekcjonować CV żeby dotrzeć do najlepszych kandydatów
Jak skutecznie przeprowadzić screening telefoniczny
Podczas stażu będziesz miał okazję:
Uczestniczyć w prowadzonych projektach rekrutacyjnych - działania searchowe, selekcja napływających życiorysów, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami
Współpracować z rekruterami w prowadzonych projektach rekrutacyjnych z branży IT
Budować pozytywny wizerunek marki Experis na rynku

Wymagania:

Nasze oczekiwania:
Dostępność: min. 20h w tygodniu
Komunikatywność
Umiejętność organizacji pracy własnej
Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

W trakcie bezpłatnego stażu oferujemy:
Szkolenia oraz mentorskie wsparcie doświadczonych rekruterów
Warsztat, który umożliwi Ci samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
Możliwość kontynuowania kariery w naszych strukturach
Nieograniczoną ilość kawy, herbaty i ciastka
Wypady integracyjne i świetną atmosferę pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:22-03-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Gdansk/73010-100352-25-rk5-1192.html