Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: SP/037/MKO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, ewidencja czasu pracy)
Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych oraz ewidencja zwolnień lekarskich
Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników
Nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP
Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy
Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
Współpraca z agencjami pracy tymczasowej (rekrutacje, kontrola kosztów, rozliczanie płatności, monitorowanie realizacji usług)
Udział w procesie naliczania wynagrodzeń
Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
Sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów
Aktywny udział w prowadzonych projektach HR
Wspieranie pozostałych członków działu HR w bieżących działaniach

Wymagania:

Wymagania:
Dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i podatkowych
Dobra znajomość systemów kadrowych, mile widziane klasy ERP
Min. 2 lata doświadczenia w obszarze administracji kadrowej i płacowej (mile widziane doświadczenie w zakładzie pordukcyjnym)
Samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy oraz konsekwencja w realizacji zadań
Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Exce
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet benefitów
Możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:25-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Bydgoszcz/73212-100662-26-rk5-1192.html