Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Recruitment Specialist

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warsaw

Opis stanowiska:

Języki: japoński
Firma pracodawcy: YUME GLOBAL (POLSKA)

To launch a new recruitment project for working in Japan, we will open a Japanese language education and employment agency in Warsaw.

Wymagania:

All ages but must have work experiences in a private company. Graduated 4th grade colleges. Candidate for recruitment staff must have Japanese level Proficiency Test (JLPT) N3 or higher, could be responsible by email in Japanese Administrative staff must have clerical experiences in other companies and can communicate in English (Japanese language is a big plus).

Oferujemy:

Working conditions 8:00 - 17:00 Saturdays, Sundays, holidays and public holidays (by Poland calendar) Temporary full-time employment (after trial period) Full-time employment (6 months trial period)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:15-04-2024
  • • Data zamieszczenia:26-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: wina@bsi.asia

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';