Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

New Business Manager/Business Development Specialist

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: NBM/037/WDO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kluczowe zadania:• Będziesz odpowiedzialny za proces pozyskiwania nowych klientów, dosprzedaży,• Będzie pracował w oparciu o target roczny,• Realizacja kampanii marketingowych dla klientów,• Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych,• Budowanie własnego portfela klientów i długotrwałych relacji biznesowych,• Stała współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

Wymagania:• Doświadczenie w realizacji sprzedaży dla struktur HR,• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,• Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym,• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami,• Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

Oferujemy:• Umowę B2B,• Pełne wsparcie techniczne do wykonywania spotkać z Klientami,• Możliwość pracy z najlepszymi osobami w branży digital marketingu,• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,• System prowizyjny,• Szkolenia sprzedażowe i wdrożeniowe,• Kartę Mulisport.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:15-04-2024
  • • Data zamieszczenia:25-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/New-Business-Manager-Business-Development-Specialist/73454-101047-26-rk5-1192.html