Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu w Kancelarii Prawnej

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: SMKP/037/MKO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:
Tworzenie prezentacji dla klientów, materiałów marketingowych oraz przygotowywanie tłumaczeń, szablonów i dokumentów roboczych
Organizacja i koordynowanie różnego typu imprez firmowych
Zarządzanie i aktualizacja listą doświadczeń, prowadzenie badań w branżach, firmach i perspektywach
Zarządzanie zapasami materiałów marketingowych
Przygotowywanie i aktualizacja profili zawodowych prawników oraz koordynowanie ich członkostwa w różnych organizacjach
Koordynowanie spraw związanych z członkostwem w izbach handlowych i innych organizacjach
Współtworzenie strony internetowej kancelarii oraz social mediów

Wymagania:

Oferujemy:
Pracę w prestiżowej kancelarii
Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w obszarze marketingu

Oferujemy:

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w kancelarii prawnej)
Znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na poziomie bardzo dobrym
Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów w trybie niestacjonarnym)
Komunikatywność i kreatywność
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Marketing, Promocja, PR
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:17-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Warszawa/73580-101259-26-rk5-1192.html