Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Order Management Specialist with German

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, niemiecki
Nr referencyjny: OMS/037/IGR
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

ZADANIA:• Odbieranie zamówień od wewnętrznego Klienta• Weryfikacja poprawności danych oraz wprowadzanie ich do systemu SAP• Monitorowanie zamówień na dalszych etapach• Wyjaśnianie ewentualnych niezgodności z Klientem• Tworzenie oraz wystawianie faktur za produkty• Utrzymywanie kontaktu z Klientem• Wystawianie licencji na produkt• Wykonywanie dodatkowych zadań administracyjnych

Wymagania:

WYMAGANIA:• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego (min. B2)• Wykształcenie wyższe• Doświadczenie na stanowisku administracyjnym lub w obsłudze klienta• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne• Dokładność i skrupulatność podczas wykonywania pracy• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole• Znajomość obsługi programu komputerowego SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

OFERTA:• Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę• Szansa na zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie, z zachodnim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na rynku• Możliwość pracy z językami obcymi na co dzień• Możliwości awansu i rozwoju• Praca w dogodnej lokalizacji - blisko metra Dworzec Wileński, Stadion Narodowy• Przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy• Liczne benefity : m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji i posiłków

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:04-04-2024
  • • Data zamieszczenia:30-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Order-Management-Specialist-with-German/73672-101398-26-rk5-1192.html