Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Account manager z j. niemieckim

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki
Firma pracodawcy: GPD

Sprawna realizacja projektów oraz budowanie relacji z naszym zagranicznym klientem Koordynowanie i zarządzanie projektami Współpraca z innymi działami i z firmami partnerskimi oraz sprawny obieg informacji Terminowość i jakość wykonywanych prac związanych z projektami Uczestniczenie w zdjęciach filmowych lub sesjach fotograficznych Uczestniczenie w prezentacjach projektu przed klientem

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – na poziomie C1 Przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy w agencji reklamowej lub w dziale marketingu, opcjonalnie w pracy przy materiałach reklamowych albo projektach Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie Dobra organizacja pracy Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Możliwość pracy w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Poznania Przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)  Świetną atmosferę pracy, kawę i herbatę do woli Dla wielbicieli psów – piątek z czworonożnym przyjacielem. W piątki możesz zabrać psa do firmy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:08-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-08-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4a05f09f5427495ebd762ecd04b8c162