Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Social Media Analytics Specialist

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: SMA/037/DEN
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:
Przygotowywanie tygodniowych oraz miesięcznych raportów
Dostarczanie raportów ad hoc dotyczących treści publikowanych na blogach, forach, serwisach informacyjnych itp.
Przygotowywanie statystyk oraz analizowanie wydarzeń marketingowych
Wspieranie widoczności oraz ruchu poprzez śledzenie i raportowanie treści na portalach takich jak Twitter, Facebook, LinkedIn

Wymagania:

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (warunek konieczny)
Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne
Doświadczenie związane z analizami w social mediach
Dobra organizacja oraz skoncentrowanie na celu
Komunikatywność, otwartość i proaktywność
Dobre zarządzanie czasem i terminowość
Rozumienie zasad marketingowych (praktyk, taktyk i narzędzi) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:
Możliwości rozwoju oraz zdobycia wartościowego doświadczenia w międzynarodowej firmie
Umowę o pracę na czas określony
Atrakcyjne wynagrodzenie
Biuro w centrum miasta
Możliwość skorzystania z pozapłacowych benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Marketing, Promocja, PR
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:27-03-2024
  • • Data zamieszczenia:03-08-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Wroclaw/73871-101684-26-rk5-1192.html